KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187282
nr 1418 7282
Gunnar Weinberg
(1876-1959), Sverige
Kustmotiv. Signerad, numrerad 1925. Akvarell, bildmått: 23x32cm, yttermått inklusive ram: 38x46cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:18:15
7/9 17:18:16
Gunnar Weinberg
Läs mer om Gunnar Weinberg